top of page
  • Vit Instagram Ikon
  • Vit Facebook Ikon
  • Vit Edin Ikon

Medarbetare

Nicklas Pålerud

Nicklas Pålerud

Försäljningschef

072 - 702 60 95

nicklas.palerud@nemax.se

Expert på:

Farligt Avfall

Larm & Nivåövervakning

Produkter & Utrustning

Henrik Falkenström

Miljörådgivare & Säljare

070 - 101 09 88

henrik.falkenstrom@nemax.se

Expert på:

Farligt avfall

Sarah Jelving

Sarah Jelving

Säljsupport

076 - 792 60 95

sarah.jelving@nemax.se

Expert på:

Cut & Care

Beställningar

Transportplanering

Kanylhantering och läkemedelsavfall

 

Cristina Béguez Carrasco

Cristina Béguez Carrasco

Säkerhetsrådgivare & Utbildningsansvarig

070 - 376 90 95

cristina.beguez@nemax.se

Expert på:

Säkerhetsrådgivning

Utbildningar

Daniel Åberg

Miljökonsult

070 - 542 60 95

daniel.aberg@nemax.se

Expert på:

Miljölagstiftning

Avfallsavsättningar

Stefan Grandin

Stefan Grandin

Miljötekniker & Lageransvarig

070 - 391 90 70

stefan.grandin@nemax.se

Expert på:

Vattenprovtagning

Kemsortering

Larm & Nivåövervakning

Johanna Petersson

Johanna Petersson

Kundsupport & Administratör

johanna.petersson@nemax.se

Expert på:

Fakturering

Transport

Beställningar

Janne Borg

Janne Borg

Miljörådgivare & Säljare (Konsult)

070 - 238 84 93

janne.borg@nemax.se

Expert på:

Farligt Avfall

Vattenrening

Vattenprovtagning

David Bergstedt

David Bergstedt

Miljörådgivare & Säljare

070 - 792 60 95

david.bergstedt@nemax.se

Expert på:

Farligt Avfall

Vattenprovtagning

Säkerhetsrådgivning

Sara Lundell

Sara Lundell

Kundsupport & Administratör

0585 - 260 95

sara.lundell@nemax.se

Expert på:

Fakturering

Transport

Beställningar

Anki Bergstedt

Mikael Johansson

Lager & Chaufför - Cut & Care

072 - 713 22 62

mikael.johansson@nemax.se

Expert på:

Transport

Sortering

Robert Larsson

Robert Larsson

ADR Chaufför

070 - 518 79 25

robert.larsson@nemax.se

Expert på:

Transport

Sortering

Anders Olsson

ADR Chaufför & Miljötekniker

070 - 316 60 95

anders.olsson@nemax.se

Expert på:

Transport

Sortering

Madelen Igelström

ADR Chaufför & Miljötekniker

070 - 762 60 95

madelen.igelstrom@nemax.se

Expert på:

Transport

Sortering

Patrik Löfling

Tekniker & Fastighetsskötare

073 - 098 92 26

patrik.lofling@nemax.se

Expert på:

Vattenprovtagning

Rode Gradin

Social Media Manager

070 - 677 94 95

rode.gradin@nemax.se

Johan Bergstedt

Fastighetsansvarig

070 - 330 79 45

johan.bergstedt@nemax.se

Oscar Bergstedt

ADR Chaufför & Miljötekniker

076 - 840 18 53

oscar.bergstedt@nemax.se

Expert på:

Vattenprovtagning

Transport

bottom of page